Błękitni Stare Pole - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Wisła Korzeniewo - Powi¶le II Dzierzgoń
Wda Lipusz - Gwiazda Karsin
Szarża Krojanty - Orzeł Subkowy
Żuławy Nowy Dwór Gdański - pauza
Borowiak Czersk - Radunia Stężyca
Chojniczanka II Chojnice - Błękitni Stare Pole
Pomezania Malbork - Meteor Pinczyn
Czarni Przemysław - Sparta Kleszczewo

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Sparta Kleszczewo Wisła Korzeniewo
Meteor Pinczyn Czarni Przemysław
Błękitni Stare Pole 2:2 Pomezania Malbork
Radunia Stężyca Chojniczanka II Chojnice
Żuławy Nowy Dwór Gdański Borowiak Czersk
Orzeł Subkowy pauza
Gwiazda Karsin Szarża Krojanty
Powi¶le II Dzierzgoń Wda Lipusz

Facebook

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-13 Wda Lipusz 4:2 Wisła Korzeniewo zobacz ›
2016-08-13 Powi¶le II Dzierzgoń 5:1 Szarża Krojanty zobacz ›
2016-08-13 Gwiazda Karsin pauza ---
2016-08-13 Orzeł Subkowy 1:1 Borowiak Czersk zobacz ›
2016-08-13 Błękitni Stare Pole 0:3 Czarni Przemysław zobacz ›
2016-08-13 Meteor Pinczyn 1:4 Sparta Kleszczewo zobacz ›
2016-08-14 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7:2 Chojniczanka II Chojnice zobacz ›
2016-08-14 Radunia Stężyca 3:3 Pomezania Malbork zobacz ›
2016-08-19 Pomezania Malbork 2:0 Błękitni Stare Pole zobacz ›
2016-08-21 Wisła Korzeniewo 0:0 Sparta Kleszczewo zobacz ›
2016-08-21 Czarni Przemysław 4:0 Meteor Pinczyn zobacz ›
2016-08-21 Chojniczanka II Chojnice 2:1 Radunia Stężyca zobacz ›
2016-08-21 Borowiak Czersk 2:4 Żuławy Nowy Dwór Gdański zobacz ›
2016-08-21 Orzeł Subkowy pauza ---
2016-08-21 Szarża Krojanty 3:2 Gwiazda Karsin zobacz ›
2016-08-21 Wda Lipusz 2:2 Powi¶le II Dzierzgoń zobacz ›
2016-08-28 Powi¶le II Dzierzgoń 4:0 Wisła Korzeniewo zobacz ›
2016-08-28 Gwiazda Karsin 4:2 Wda Lipusz zobacz ›
2016-08-28 Orzeł Subkowy 2:0 Szarża Krojanty zobacz ›
2016-08-28 Żuławy Nowy Dwór Gdański pauza ---
2016-08-28 Radunia Stężyca 0:1 Borowiak Czersk zobacz ›
2016-08-28 Błękitni Stare Pole 1:4 Chojniczanka II Chojnice zobacz ›
2016-08-28 Meteor Pinczyn 1:7 Pomezania Malbork zobacz ›
2016-08-28 Sparta Kleszczewo 1:0 Czarni Przemysław zobacz ›
2016-09-04 Wisła Korzeniewo 1:3 Czarni Przemysław zobacz ›
2016-09-04 Pomezania Malbork 5:0 Sparta Kleszczewo zobacz ›
2016-09-04 Chojniczanka II Chojnice 4:0 Meteor Pinczyn zobacz ›
2016-09-04 Borowiak Czersk 1:0 Błękitni Stare Pole zobacz ›
2016-09-04 Radunia Stężyca pauza ---
2016-09-04 Szarża Krojanty 1:3 Żuławy Nowy Dwór Gdański zobacz ›
2016-09-04 Wda Lipusz 3:4 Orzeł Subkowy zobacz ›
2016-09-04 Powi¶le II Dzierzgoń 1:4 Gwiazda Karsin zobacz ›
2016-09-10 Gwiazda Karsin 5:1 Wisła Korzeniewo zobacz ›
2016-09-10 Orzeł Subkowy 1:0 Powi¶le II Dzierzgoń zobacz ›
2016-09-10 Radunia Stężyca 11:2 Szarża Krojanty zobacz ›
2016-09-10 Meteor Pinczyn 0:4 Borowiak Czersk zobacz ›
2016-09-10 Sparta Kleszczewo 0:3 Chojniczanka II Chojnice zobacz ›
2016-09-10 Czarni Przemysław 3:3 Pomezania Malbork zobacz ›
2016-09-10 Błękitni Stare Pole 17:00
2017-09-10 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5:2 Wda Lipusz zobacz ›
2016-09-17 Wisła Korzeniewo 0:3 Pomezania Malbork zobacz ›
2016-09-17 Chojniczanka II Chojnice 2:1 Czarni Przemysław zobacz ›
2016-09-17 Borowiak Czersk 2:1 Sparta Kleszczewo zobacz ›
2016-09-17 Meteor Pinczyn 17:00
2016-09-17 Szarża Krojanty 3:3 Błękitni Stare Pole zobacz ›
2016-09-17 Wda Lipusz 0:1 Radunia Stężyca zobacz ›
2016-09-17 Powi¶le II Dzierzgoń 3:2 Żuławy Nowy Dwór Gdański zobacz ›
2016-09-17 Gwiazda Karsin 3:4 Orzeł Subkowy zobacz ›
2016-09-24 Orzeł Subkowy 7:1 Wisła Korzeniewo zobacz ›
2016-09-24 Żuławy Nowy Dwór Gdański 3:0 Gwiazda Karsin zobacz ›
2016-09-24 Radunia Stężyca 4:1 Powi¶le II Dzierzgoń zobacz ›
2016-09-24 Błękitni Stare Pole 7:1 Wda Lipusz zobacz ›
2016-09-24 Meteor Pinczyn 1:5 Szarża Krojanty zobacz ›
2016-09-24 Sparta Kleszczewo 17:00
2016-09-24 Czarni Przemysław 1:6 Borowiak Czersk zobacz ›
2016-09-24 Pomezania Malbork 1:2 Chojniczanka II Chojnice zobacz ›
2016-10-01 Wisła Korzeniewo 0:5 Chojniczanka II Chojnice zobacz ›
2016-10-01 Borowiak Czersk 1:2 Pomezania Malbork zobacz ›
2016-10-01 Czarni Przemysław 17:00
2016-10-01 Szarża Krojanty 3:3 Sparta Kleszczewo zobacz ›
2016-10-01 Wda Lipusz 2:3 Meteor Pinczyn zobacz ›
2016-10-01 Powi¶le II Dzierzgoń 2:2 Błękitni Stare Pole zobacz ›
2016-10-01 Gwiazda Karsin 2:5 Radunia Stężyca zobacz ›
2016-10-01 Orzeł Subkowy 0:1 Żuławy Nowy Dwór Gdański zobacz ›
2016-10-08 Żuławy Nowy Dwór Gdański 4:0 Wisła Korzeniewo zobacz ›
2016-10-08 Radunia Stężyca 4:0 Orzeł Subkowy zobacz ›
2016-10-08 Błękitni Stare Pole 7:2 Gwiazda Karsin zobacz ›
2016-10-08 Meteor Pinczyn 0:4 Powi¶le II Dzierzgoń zobacz ›
2016-10-08 Sparta Kleszczewo 3:1 Wda Lipusz zobacz ›
2016-10-08 Czarni Przemysław 7:2 Szarża Krojanty zobacz ›
2016-10-08 Pomezania Malbork 17:00
2016-10-08 Chojniczanka II Chojnice 2:0 Borowiak Czersk zobacz ›
10  2016-10-15 Wisła Korzeniewo 1:5 Borowiak Czersk zobacz ›
10  2016-10-15 Chojniczanka II Chojnice 17:00
10  2016-10-15 Szarża Krojanty 3:3 Pomezania Malbork zobacz ›
10  2016-10-15 Wda Lipusz 4:3 Czarni Przemysław zobacz ›
10  2016-10-15 Powi¶le II Dzierzgoń 0:4 Sparta Kleszczewo zobacz ›
10  2016-10-15 Gwiazda Karsin 7:0 Meteor Pinczyn zobacz ›
10  2016-10-15 Żuławy Nowy Dwór Gdański 1:1 Radunia Stężyca zobacz ›
10  2016-10-16 Orzeł Subkowy 0:0 Błękitni Stare Pole zobacz ›
11  2016-10-22 Radunia Stężyca 9:1 Wisła Korzeniewo zobacz ›
11  2016-10-22 Błękitni Stare Pole 1:2 Żuławy Nowy Dwór Gdański zobacz ›
11  2016-10-22 Meteor Pinczyn 1:2 Orzeł Subkowy zobacz ›
11  2016-10-22 Sparta Kleszczewo 1:1 Gwiazda Karsin zobacz ›
11  2016-10-22 Czarni Przemysław 3:4 Powi¶le II Dzierzgoń zobacz ›
11  2016-10-22 Pomezania Malbork 4:1 Wda Lipusz zobacz ›
11  2016-10-22 Chojniczanka II Chojnice 0:2 Szarża Krojanty zobacz ›
11  2016-10-22 Borowiak Czersk 17:00
12  2016-10-29 Szarża Krojanty 2:3 Borowiak Czersk zobacz ›
12  2016-10-29 Wda Lipusz 1:4 Chojniczanka II Chojnice zobacz ›
12  2016-10-29 Powi¶le II Dzierzgoń 1:0 Pomezania Malbork zobacz ›
12  2016-10-29 Gwiazda Karsin 3:2 Czarni Przemysław zobacz ›
12  2016-10-29 Orzeł Subkowy 1:3 Sparta Kleszczewo zobacz ›
12  2016-10-29 Żuławy Nowy Dwór Gdański 3:1 Meteor Pinczyn zobacz ›
12  2016-10-29 Radunia Stężyca 6:0 Błękitni Stare Pole zobacz ›
12  2016-10-29 Wisła Korzeniewo 15:00
13  2016-11-05 Błękitni Stare Pole 2:0 Wisła Korzeniewo zobacz ›
13  2016-11-05 Meteor Pinczyn 0:8 Radunia Stężyca zobacz ›
13  2016-11-05 Sparta Kleszczewo 2:4 Żuławy Nowy Dwór Gdański zobacz ›
13  2016-11-05 Czarni Przemysław 2:1 Orzeł Subkowy zobacz ›
13  2016-11-05 Pomezania Malbork 0:0 Gwiazda Karsin zobacz ›
13  2016-11-05 Chojniczanka II Chojnice 7:0 Powi¶le II Dzierzgoń zobacz ›
13  2016-11-05 Borowiak Czersk 2:1 Wda Lipusz zobacz ›
13  2016-11-05 Szarża Krojanty 17:00
14  2016-11-12 Wisła Korzeniewo 1:4 Szarża Krojanty zobacz ›
14  2016-11-12 Powi¶le II Dzierzgoń 0:4 Borowiak Czersk zobacz ›
14  2016-11-12 Gwiazda Karsin 2:3 Chojniczanka II Chojnice zobacz ›
14  2016-11-12 Pomezania Malbork 4:4 Orzeł Subkowy zobacz ›
14  2016-11-12 Żuławy Nowy Dwór Gdański 4:0 Czarni Przemysław zobacz ›
14  2016-11-12 Radunia Stężyca 4:3 Sparta Kleszczewo zobacz ›
14  2016-11-12 Błękitni Stare Pole 2:1 Meteor Pinczyn zobacz ›
14  2016-11-12 Wda Lipusz 17:00
15  2016-11-19 Meteor Pinczyn 3:0 Wisła Korzeniewo zobacz ›
15  2016-11-19 Sparta Kleszczewo 4:1 Błękitni Stare Pole zobacz ›
15  2016-11-19 Czarni Przemysław 1:0 Radunia Stężyca zobacz ›
15  2016-11-19 Pomezania Malbork 5:1 Żuławy Nowy Dwór Gdański zobacz ›
15  2016-11-19 Chojniczanka II Chojnice 7:0 Orzeł Subkowy zobacz ›
15  2016-11-19 Gwiazda Karsin 0:0 Borowiak Czersk zobacz ›
15  2016-11-19 Szarża Krojanty 6:1 Wda Lipusz zobacz ›
15  2016-11-19 Powi¶le II Dzierzgoń 17:00
16  2017-03-18 Wisła Korzeniewo 1:2 Wda Lipusz zobacz ›
16  2017-03-18 Szarża Krojanty 1:1 Powi¶le II Dzierzgoń zobacz ›
16  2017-03-18 Gwiazda Karsin pauza ---
16  2017-03-18 Borowiak Czersk 1:2 Orzeł Subkowy zobacz ›
16  2017-03-18 Chojniczanka II Chojnice 0:2 Żuławy Nowy Dwór Gdański zobacz ›
16  2017-03-18 Pomezania Malbork 0:2 Radunia Stężyca zobacz ›
16  2017-03-18 Sparta Kleszczewo 2:2 Meteor Pinczyn zobacz ›
16  2017-03-19 Czarni Przemysław 1:3 Błękitni Stare Pole relacja ›
17  2017-03-25 Sparta Kleszczewo Wisła Korzeniewo 17:00
17  2017-03-25 Meteor Pinczyn Czarni Przemysław 17:00
17  2017-03-25 Błękitni Stare Pole 2:2 Pomezania Malbork zobacz ›
17  2017-03-25 Radunia Stężyca Chojniczanka II Chojnice 17:00
17  2017-03-25 Żuławy Nowy Dwór Gdański Borowiak Czersk 17:00
17  2017-03-25 Orzeł Subkowy pauza ---
17  2017-03-25 Gwiazda Karsin Szarża Krojanty 17:00
17  2017-03-25 Powi¶le II Dzierzgoń Wda Lipusz 17:00
18  2017-04-01 Wisła Korzeniewo Powi¶le II Dzierzgoń 17:00
18  2017-04-01 Wda Lipusz Gwiazda Karsin 17:00
18  2017-04-01 Szarża Krojanty Orzeł Subkowy 17:00
18  2017-04-01 Żuławy Nowy Dwór Gdański pauza ---
18  2017-04-01 Borowiak Czersk Radunia Stężyca 17:00
18  2017-04-01 Chojniczanka II Chojnice Błękitni Stare Pole 15:00
18  2017-04-01 Pomezania Malbork Meteor Pinczyn 17:00
18  2017-04-01 Czarni Przemysław Sparta Kleszczewo 17:00
19  2017-04-08 Czarni Przemysław Wisła Korzeniewo 17:00
19  2017-04-08 Sparta Kleszczewo Pomezania Malbork 17:00
19  2017-04-08 Meteor Pinczyn Chojniczanka II Chojnice 17:00
19  2017-04-08 Błękitni Stare Pole Borowiak Czersk 17:00
19  2017-04-08 Radunia Stężyca pauza ---
19  2017-04-08 Żuławy Nowy Dwór Gdański Szarża Krojanty 17:00
19  2017-04-08 Orzeł Subkowy Wda Lipusz 17:00
19  2017-04-08 Gwiazda Karsin Powi¶le II Dzierzgoń 17:00
20  2017-04-15 Wisła Korzeniewo Gwiazda Karsin 17:00
20  2017-04-15 Powi¶le II Dzierzgoń Orzeł Subkowy 17:00
20  2017-04-15 Wda Lipusz Żuławy Nowy Dwór Gdański 17:00
20  2017-04-15 Szarża Krojanty Radunia Stężyca 17:00
20  2017-04-15 Borowiak Czersk Meteor Pinczyn 17:00
20  2017-04-15 Chojniczanka II Chojnice Sparta Kleszczewo 17:00
20  2017-04-15 Pomezania Malbork Czarni Przemysław 17:00
20  2017-04-15 Błękitni Stare Pole pauza ---
21  2017-04-22 Pomezania Malbork Wisła Korzeniewo 17:00
21  2017-04-22 Czarni Przemysław Chojniczanka II Chojnice 17:00
21  2017-04-22 Sparta Kleszczewo Borowiak Czersk 17:00
21  2017-04-22 Meteor Pinczyn pauza ---
21  2017-04-22 Błękitni Stare Pole Szarża Krojanty 16:00
21  2017-04-22 Radunia Stężyca Wda Lipusz 17:00
21  2017-04-22 Żuławy Nowy Dwór Gdański Powi¶le II Dzierzgoń 17:00
21  2017-04-22 Orzeł Subkowy Gwiazda Karsin 17:00
22  2017-04-29 Szarża Krojanty Meteor Pinczyn 17:00
22  2017-04-29 Sparta Kleszczewo pauza ---
22  2017-04-29 Borowiak Czersk Czarni Przemysław 17:00
22  2017-04-29 Chojniczanka II Chojnice Pomezania Malbork 17:00
22  2017-04-29 Wisła Korzeniewo Orzeł Subkowy 17:00
22  2017-04-29 Gwiazda Karsin Żuławy Nowy Dwór Gdański 17:00
22  2017-04-29 Powi¶le II Dzierzgoń Radunia Stężyca 17:00
22  2017-04-29 Wda Lipusz Błękitni Stare Pole 15:00
23  2017-05-03 Chojniczanka II Chojnice Wisła Korzeniewo 17:00
23  2017-05-03 Pomezania Malbork Borowiak Czersk 17:00
23  2017-05-03 Czarni Przemysław pauza ---
23  2017-05-03 Sparta Kleszczewo Szarża Krojanty 17:00
23  2017-05-03 Meteor Pinczyn Wda Lipusz 17:00
23  2017-05-03 Błękitni Stare Pole Powi¶le II Dzierzgoń 15:00
23  2017-05-03 Radunia Stężyca Gwiazda Karsin 17:00
23  2017-05-03 Żuławy Nowy Dwór Gdański Orzeł Subkowy 17:00
24  2017-05-06 Wisła Korzeniewo Żuławy Nowy Dwór Gdański 17:00
24  2017-05-06 Orzeł Subkowy Radunia Stężyca 17:00
24  2017-05-06 Gwiazda Karsin Błękitni Stare Pole 15:00
24  2017-05-06 Powi¶le II Dzierzgoń Meteor Pinczyn 17:00
24  2017-05-06 Wda Lipusz Sparta Kleszczewo 17:00
24  2017-05-06 Szarża Krojanty Czarni Przemysław 17:00
24  2017-05-06 Pomezania Malbork pauza ---
24  2017-05-06 Borowiak Czersk Chojniczanka II Chojnice 17:00
25  2017-05-13 Borowiak Czersk Wisła Korzeniewo 17:00
25  2017-05-13 Chojniczanka II Chojnice pauza ---
25  2017-05-13 Pomezania Malbork Szarża Krojanty 17:00
25  2017-05-13 Czarni Przemysław Wda Lipusz 17:00
25  2017-05-13 Sparta Kleszczewo Powi¶le II Dzierzgoń 17:00
25  2017-05-13 Meteor Pinczyn Gwiazda Karsin 17:00
25  2017-05-13 Błękitni Stare Pole Orzeł Subkowy 14:00
25  2017-05-13 Radunia Stężyca Żuławy Nowy Dwór Gdański 17:00
26  2017-05-20 Wisła Korzeniewo Radunia Stężyca 17:00
26  2017-05-20 Żuławy Nowy Dwór Gdański Błękitni Stare Pole 15:00
26  2017-05-20 Orzeł Subkowy Meteor Pinczyn 17:00
26  2017-05-20 Gwiazda Karsin Sparta Kleszczewo 17:00
26  2017-05-20 Powi¶le II Dzierzgoń Czarni Przemysław 17:00
26  2017-05-20 Wisła Korzeniewo Pomezania Malbork 17:00
26  2017-05-20 Szarża Krojanty Chojniczanka II Chojnice 17:00
26  2017-05-20 Borowiak Czersk pauza ---
27  2017-05-27 Borowiak Czersk Szarża Krojanty 17:00
27  2017-05-27 Chojniczanka II Chojnice Wda Lipusz 17:00
27  2017-05-27 Pomezania Malbork Powi¶le II Dzierzgoń 17:00
27  2017-05-27 Czarni Przemysław Gwiazda Karsin 17:00
27  2017-05-27 Sparta Kleszczewo Orzeł Subkowy 17:00
27  2017-05-27 Meteor Pinczyn Żuławy Nowy Dwór Gdański 17:00
27  2017-05-27 Błękitni Stare Pole Radunia Stężyca 17:00
27  2017-05-27 Wisła Korzeniewo pauza ---
28  2017-06-03 Wisła Korzeniewo Błękitni Stare Pole 13:00
28  2017-06-03 Radunia Stężyca Meteor Pinczyn 17:00
28  2017-06-03 Żuławy Nowy Dwór Gdański Sparta Kleszczewo 17:00
28  2017-06-03 Orzeł Subkowy Czarni Przemysław 17:00
28  2017-06-03 Gwiazda Karsin Pomezania Malbork 17:00
28  2017-06-03 Powi¶le II Dzierzgoń Chojniczanka II Chojnice 17:00
28  2017-06-03 Wda Lipusz Borowiak Czersk 17:00
28  2017-06-03 Szarża Krojanty pauza ---
29  2017-06-10 Szarża Krojanty Wisła Korzeniewo 17:00
29  2017-06-10 Borowiak Czersk Powi¶le II Dzierzgoń 17:00
29  2017-06-10 Chojniczanka II Chojnice Gwiazda Karsin 17:00
29  2017-06-10 Orzeł Subkowy Pomezania Malbork 17:00
29  2017-06-10 Czarni Przemysław Żuławy Nowy Dwór Gdański 17:00
29  2017-06-10 Sparta Kleszczewo Radunia Stężyca 17:00
29  2017-06-10 Meteor Pinczyn Błękitni Stare Pole 13:00
29  2017-06-10 Wda Lipusz pauza ---
30  2017-06-17 Wisła Korzeniewo Meteor Pinczyn 17:00
30  2017-06-17 Błękitni Stare Pole Sparta Kleszczewo 13:00
30  2017-06-17 Radunia Stężyca Czarni Przemysław 17:00
30  2017-06-17 Żuławy Nowy Dwór Gdański Pomezania Malbork 17:00
30  2017-06-17 Orzeł Subkowy Chojniczanka II Chojnice 17:00
30  2017-06-17 Borowiak Czersk Gwiazda Karsin 17:00
30  2017-06-17 Wda Lipusz Szarża Krojanty 17:00
30  2017-06-17 Powi¶le II Dzierzgoń pauza ---

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-01-28 KP Starogard Gdański 5:0 Błękitni Stare Pole zobacz ›
2017-02-11 Olimpia Elbl±g (jun) 2:2 Błękitni Stare Pole zobacz ›
2017-02-18 Nogat Malbork 2:5 Błękitni Stare Pole relacja ›
2017-03-04 Keramzyt Szprudowo 2:1 Błękitni Stare Pole zobacz ›
2017-03-11 Ruch Go¶ciszewo 3:4 Błękitni Stare Pole zobacz ›

Najbliższe spotkanie

Chojniczanka II ChojniceBłękitni Stare Pole
Chojniczanka II Chojnice   Błękitni Stare Pole
2017-04-01, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Błękitni Stare PolePomezania Malbork
Błękitni Stare Pole 2:2 Pomezania Malbork
2017-03-25, 14:00:00
     

SPONSORZY BŁĘKITNYCH

KRZYSZTOF ORŁOWSKI

ALMET ŻUŁAWKA

BORYS FIRMA BUDOWLANA

"DUET" A.D. ZAWADA

SKLEP PROMIL

GOSPROL KRZYŻANOWO

GOSPODARSTWO WALA

MAREK IWANIUK

BARTŁOMIEJ PIECHNIK

ADAM I MICHAŁ MEYER

Losowa galeria

Błękitni - Zieloni Marzęcino
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 105, wczoraj: 272
ogółem: 863 334

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka