Błękitni Stare Pole - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 26
Wisła Korzeniewo - Radunia Stężyca
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Błękitni Stare Pole
Orzeł Subkowy - Meteor Pinczyn
Gwiazda Karsin - Sparta Kleszczewo
Powi¶le II Dzierzgoń - Czarni Przemysław
Wisła Korzeniewo - Pomezania Malbork
Szarża Krojanty - Chojniczanka II Chojnice
Borowiak Czersk - pauza

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
Borowiak Czersk 2:2 Wisła Korzeniewo
Chojniczanka II Chojnice pauza
Pomezania Malbork 5:0 Szarża Krojanty
Czarni Przemysław 2:2 Wda Lipusz
Sparta Kleszczewo 2:3 Powi¶le II Dzierzgoń
Meteor Pinczyn 0:6 Gwiazda Karsin
Błękitni Stare Pole 3:2 Orzeł Subkowy
Radunia Stężyca 3:2 Żuławy Nowy Dwór Gdański

Facebook

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
plus 22 53 17 2 3 83 - 23 +60
2.
herb
minus 23 52 17 1 5 77 - 31 +46
3.
herb
plus 23 48 14 6 3 72 - 30 +42
4.
herb
minus 23 48 15 3 5 63 - 30 +33
5.
herb
bz 23 42 13 3 7 54 - 32 +22
6.
herb
bz 24 36 11 3 10 42 - 55 -13
7.
herb
plus 23 34 9 7 7 54 - 40 +14
8.
herb
minus 23 30 8 6 9 38 - 48 -10
9.
herb
plus 24 30 8 6 10 56 - 69 -13
10.
herb
plus 24 28 8 4 12 49 - 60 -11
11.
herb
minus 23 28 8 4 11 40 - 54 -14
12.
herb
plus 23 25 7 4 12 41 - 51 -10
13.
herb
minus 23 23 7 2 14 43 - 68 -25
14.
herb
bz 24 10 2 4 18 18 - 70 -52
15.
herb
bz 23 7 2 1 20 26 - 95 -69
16.
herb
bz 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
12 31 10 1 1 51 - 15 +36
2.
herb
13 29 9 2 2 43 - 14 +29
3.
herb
11 28 9 1 1 38 - 8 +30
4.
herb
12 25 8 1 3 38 - 11 +27
5.
herb
12 21 6 3 3 36 - 22 +14
6.
herb
12 19 6 1 5 25 - 32 -7
7.
herb
12 19 6 1 5 28 - 22 +6
8.
herb
12 17 4 5 3 35 - 30 +5
9.
herb
11 17 5 2 4 24 - 22 +2
10.
herb
10 16 5 1 4 22 - 16 +6
11.
herb
12 14 4 2 6 17 - 23 -6
12.
herb
12 14 4 2 6 27 - 33 -6
13.
herb
10 13 3 4 3 14 - 10 +4
14.
herb
11 5 1 2 8 8 - 27 -19
15.
herb
12 3 1 0 11 11 - 54 -43
16.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
11 27 9 0 2 39 - 20 +19
2.
herb
13 26 8 2 3 32 - 16 +16
3.
herb
10 22 7 1 2 32 - 8 +24
4.
herb
12 20 6 2 4 25 - 22 +3
5.
herb
10 19 5 4 1 29 - 16 +13
6.
herb
12 17 5 2 5 17 - 23 -6
7.
herb
13 17 5 2 6 24 - 38 -14
8.
herb
11 14 4 2 5 23 - 31 -8
9.
herb
12 13 4 1 7 21 - 39 -18
10.
herb
11 13 3 4 4 18 - 18 0
11.
herb
13 11 3 2 8 25 - 38 -13
12.
herb
11 9 3 0 8 16 - 35 -19
13.
herb
11 6 1 3 7 13 - 29 -16
14.
herb
13 5 1 2 10 10 - 43 -33
15.
herb
11 4 1 1 9 15 - 41 -26
16.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Chojniczanka II Chojnice
14 36 12 0 2 47 - 16 +31
2.
Żuławy Nowy Dwór Gdański
14 34 11 1 2 44 - 20 +24
3.
Borowiak Czersk
14 29 9 2 3 32 - 15 +17
4.
Radunia Stężyca
14 29 9 2 3 57 - 17 +40
5.
Pomezania Malbork
14 26 7 5 2 42 - 20 +22
6.
Sparta Kleszczewo
14 21 6 3 5 29 - 26 +3
7.
Orzeł Subkowy
14 21 6 3 5 27 - 30 -3
8.
Powi¶le II Dzierzgoń
14 20 6 2 6 27 - 34 -7
9.
Czarni Przemysław
14 19 6 1 7 33 - 31 +2
10.
Szarża Krojanty
14 18 5 3 6 37 - 45 -8
11.
Gwiazda Karsin
14 18 5 3 6 35 - 32 +3
12.
Błękitni Stare Pole
14 15 4 3 7 26 - 31 -5
13.
Wda Lipusz
14 7 2 1 11 25 - 50 -25
14.
Meteor Pinczyn
14 6 2 0 12 12 - 56 -44
15.
Wisła Korzeniewo
14 1 0 1 13 8 - 58 -50
16.
Gryf 2009 Tczew
0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Radunia Stężyca
8 24 8 0 0 26 - 6 +20
2.
Pomezania Malbork
9 22 7 1 1 30 - 10 +20
3.
Wda Lipusz
10 21 6 3 1 24 - 10 +14
4.
Chojniczanka II Chojnice
9 16 5 1 3 30 - 15 +15
5.
Gwiazda Karsin
9 16 4 4 1 19 - 8 +11
6.
Powi¶le II Dzierzgoń
10 16 5 1 4 15 - 21 -6
7.
Żuławy Nowy Dwór Gdański
9 14 4 2 3 19 - 10 +9
8.
Borowiak Czersk
9 13 4 1 4 22 - 17 +5
9.
Szarża Krojanty
10 12 3 3 4 19 - 24 -5
10.
Błękitni Stare Pole
9 10 3 1 5 15 - 20 -5
11.
Orzeł Subkowy
9 9 2 3 4 11 - 18 -7
12.
Wisła Korzeniewo
10 9 2 3 5 10 - 12 -2
13.
Sparta Kleszczewo
9 7 2 1 6 11 - 28 -17
14.
Czarni Przemysław
9 4 1 1 7 10 - 37 -27
15.
Meteor Pinczyn
9 1 0 1 8 14 - 39 -25
16.
Gryf 2009 Tczew
0 0 0 0 0 0 - 0 0

Najbliższe spotkanie

Błękitni Stare PoleRadunia Stężyca
Błękitni Stare Pole   Radunia Stężyca
2017-05-27, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Błękitni Stare PoleOrzeł Subkowy
Błękitni Stare Pole 3:2 Orzeł Subkowy
2017-05-14, 15:00:00
    relacja »

SPONSORZY BŁĘKITNYCH

KRZYSZTOF ORŁOWSKI

ALMET ŻUŁAWKA

BORYS FIRMA BUDOWLANA

"DUET" A.D. ZAWADA

SKLEP PROMIL

GOSPROL KRZYŻANOWO

GOSPODARSTWO WALA

MAREK IWANIUK

BARTŁOMIEJ PIECHNIK

ADAM I MICHAŁ MEYER

Losowa galeria

JC2: Olimpico Malbork- Błękitni Stare Pole
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 55, wczoraj: 431
ogółem: 877 935

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka