Błękitni Stare Pole - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Wda Lipusz - Beniaminek Starogard Gdański
Czarni Przemysław - Borowiak Czersk
Sławek Borzechowo - Błękitni Stare Pole
Pogoń Prabuty - Gwiazda Karsin
Orzeł Subkowy - Sparta Kleszczewo
Pomezania Malbork - Szarża Krojanty
Spójnia Sadlinki - Chojniczanka II Chojnice
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Powi¶le II Dzierzgoń

Wyniki

Mecze sparingowe

Facebook

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2.
herb
bz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3.
herb
bz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4.
herb
bz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5.
herb
bz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6.
herb
bz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7.
herb
bz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8.
herb
bz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9.
herb
bz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10.
herb
bz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11.
herb
bz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12.
herb
bz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13.
herb
bz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14.
herb
bz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
15.
herb
bz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
16.
herb
bz 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
2.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
3.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
4.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
5.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
6.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
7.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
8.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
9.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
10.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
11.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
12.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
13.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
14.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
15.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
16.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
2.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
3.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
4.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
5.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
6.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
7.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
8.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
9.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
10.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
11.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
12.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
13.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
14.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
15.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
16.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Chojniczanka II ChojniceChojniczanka II Chojnice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Szarża KrojantySzarża Krojanty 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Pogoń PrabutyPogoń Prabuty 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Sławek BorzechowoSławek Borzechowo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Spójnia SadlinkiSpójnia Sadlinki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Beniaminek Starogard GdańskiBeniaminek Starogard Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Czarni PrzemysławCzarni Przemysław 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Błękitni Stare PoleBłękitni Stare Pole 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Sparta KleszczewoSparta Kleszczewo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Wda LipuszWda Lipusz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Powi¶le II DzierzgońPowi¶le II Dzierzgoń 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Gwiazda KarsinGwiazda Karsin 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Borowiak CzerskBorowiak Czersk 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Pomezania MalborkPomezania Malbork 0 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Żuławy Nowy Dwór GdańskiŻuławy Nowy Dwór Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0 0
16. Orzeł SubkowyOrzeł Subkowy 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Chojniczanka II ChojniceChojniczanka II Chojnice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Szarża KrojantySzarża Krojanty 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Pogoń PrabutyPogoń Prabuty 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Sławek BorzechowoSławek Borzechowo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Spójnia SadlinkiSpójnia Sadlinki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Beniaminek Starogard GdańskiBeniaminek Starogard Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Czarni PrzemysławCzarni Przemysław 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Błękitni Stare PoleBłękitni Stare Pole 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Sparta KleszczewoSparta Kleszczewo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Wda LipuszWda Lipusz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Powi¶le II DzierzgońPowi¶le II Dzierzgoń 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Gwiazda KarsinGwiazda Karsin 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Borowiak CzerskBorowiak Czersk 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Pomezania MalborkPomezania Malbork 0 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Żuławy Nowy Dwór GdańskiŻuławy Nowy Dwór Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0 0
16. Orzeł SubkowyOrzeł Subkowy 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. Chojniczanka II Chojnice XXX - - - - - - - - - - - - - - -
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański - XXX - - - - - - - - - - - - - -
3. Pomezania Malbork - - XXX - - - - - - - - - - - - -
4. Borowiak Czersk - - - XXX - - - - - - - - - - - -
5. Gwiazda Karsin - - - - XXX - - - - - - - - - - -
6. Powi¶le II Dzierzgoń - - - - - XXX - - - - - - - - - -
7. Wda Lipusz - - - - - - XXX - - - - - - - - -
8. Sparta Kleszczewo - - - - - - - XXX - - - - - - - -
9. Błękitni Stare Pole - - - - - - - - XXX - - - - - - -
10. Czarni Przemysław - - - - - - - - - XXX - - - - - -
11. Beniaminek Starogard Gdański - - - - - - - - - - XXX - - - - -
12. Spójnia Sadlinki - - - - - - - - - - - XXX - - - -
13. Sławek Borzechowo - - - - - - - - - - - - XXX - - -
14. Pogoń Prabuty - - - - - - - - - - - - - XXX - -
15. Szarża Krojanty - - - - - - - - - - - - - - XXX -
16. Orzeł Subkowy - - - - - - - - - - - - - - - XXX

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

SPONSORZY BŁĘKITNYCH

KRZYSZTOF ORŁOWSKI

ALMET ŻUŁAWKA

BORYS FIRMA BUDOWLANA

"DUET" A.D. ZAWADA

SKLEP PROMIL

GOSPROL KRZYŻANOWO

GOSPODARSTWO WALA

MAREK IWANIUK

BARTŁOMIEJ PIECHNIK

ADAM I MICHAŁ MEYER

Losowa galeria

Błękitni - Delta Miłoradz
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 122, wczoraj: 185
ogółem: 896 899

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka