Błękitni Stare Pole - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
Szarża Krojanty - Meteor Pinczyn
Sparta Kleszczewo - pauza
Borowiak Czersk - Czarni Przemysław
Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork
Wisła Korzeniewo - Orzeł Subkowy
Gwiazda Karsin - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Powi¶le II Dzierzgoń - Radunia Stężyca
Wda Lipusz - Błękitni Stare Pole

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Pomezania Malbork 1:0 Wisła Korzeniewo
Czarni Przemysław 2:7 Chojniczanka II Chojnice
Sparta Kleszczewo 0:2 Borowiak Czersk
Meteor Pinczyn pauza
Błękitni Stare Pole 1:0 Szarża Krojanty
Radunia Stężyca 2:1 Wda Lipusz
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0:1 Powi¶le II Dzierzgoń
Orzeł Subkowy 0:0 Gwiazda Karsin

Facebook

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-09-03 Wierzyca Pelplin 8:0 AP Malbork zobacz ›
2016-09-03 Orliki Stary Dzierzgoń 3:2 Beniaminek 03 Starogard Gdański zobacz ›
2016-09-03 Gryf Tczew MKS 5:2 Centrum Pelplin zobacz ›
2017-09-03 Pomezania Malbork 7:0 Błękitni Stare Pole zobacz ›
2016-09-10 AP Malbork 9:0 Centrum Pelplin zobacz ›
2016-09-10 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2:4 Gryf Tczew MKS zobacz ›
2016-09-10 Błękitni Stare Pole 3:5 Orliki Stary Dzierzgoń zobacz ›
2016-09-10 Wierzyca Pelplin 5:0 Sobieski Gniew zobacz ›
2016-09-17 Sobieski Gniew 1:4 AP Malbork zobacz ›
2016-09-17 Pomezania Malbork 3:0 Wierzyca Pelplin zobacz ›
2016-09-17 Gryf Tczew MKS 0:3 Błękitni Stare Pole zobacz ›
2016-09-17 Centrum Pelplin 1:9 Beniaminek 03 Starogard Gdański zobacz ›
2016-09-24 AP Malbork 3:4 Beniaminek 03 Starogard Gdański zobacz ›
2016-09-24 Błękitni Stare Pole 3:0 Centrum Pelplin zobacz ›
2016-09-24 Wierzyca Pelplin 2:4 Orliki Stary Dzierzgoń zobacz ›
2016-09-24 Sobieski Gniew 1:10 Pomezania Malbork zobacz ›
2016-10-01 Pomezania Malbork 0:0 AP Malbork zobacz ›
2016-10-01 Orliki Stary Dzierzgoń 3:0 Sobieski Gniew zobacz ›
2016-10-01 Gryf Tczew MKS 2:1 Wierzyca Pelplin zobacz ›
2016-10-01 Beniaminek 03 Starogard Gdański 4:0 Błękitni Stare Pole zobacz ›
2016-10-08 AP Malbork 3:0 Błękitni Stare Pole zobacz ›
2016-10-08 Wierzyca Pelplin 17:0 Centrum Pelplin zobacz ›
2016-10-08 Sobieski Gniew 3:6 Gryf Tczew MKS zobacz ›
2016-10-08 Pomezania Malbork 6:1 Orliki Stary Dzierzgoń zobacz ›
2016-10-15 Orliki Stary Dzierzgoń 2:1 AP Malbork zobacz ›
2016-10-15 Gryf Tczew MKS 5:0 Pomezania Malbork zobacz ›
2016-10-15 Centrum Pelplin 6:4 Sobieski Gniew zobacz ›
2016-10-15 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2:5 Wierzyca Pelplin zobacz ›
2016-10-22 Wierzyca Pelplin 7:0 Błękitni Stare Pole zobacz ›
2016-10-22 Sobieski Gniew 0:6 Beniaminek 03 Starogard Gdański zobacz ›
2016-10-22 Pomezania Malbork 8:0 Centrum Pelplin zobacz ›
2016-10-22 Orliki Stary Dzierzgoń 1:2 Gryf Tczew MKS zobacz ›
2016-10-29 Gryf Tczew MKS 6:1 AP Malbork zobacz ›
2016-10-29 Centrum Pelplin 1:11 Orliki Stary Dzierzgoń zobacz ›
2016-10-29 Beniaminek 03 Starogard Gdański 0:1 Pomezania Malbork zobacz ›
2016-10-29 Błękitni Stare Pole 0:1 Sobieski Gniew zobacz ›
10  2017-04-08 AP Malbork 1:4 Wierzyca Pelplin zobacz ›
10  2017-04-08 Błękitni Stare Pole 0:1 Pomezania Malbork zobacz ›
10  2017-04-08 Beniaminek 03 Starogard Gdański 0:2 Orliki Stary Dzierzgoń zobacz ›
10  2017-04-08 Centrum Pelplin 1:18 Gryf Tczew MKS zobacz ›
11  2017-04-15 Centrum Pelplin AP Malbork 17:00
11  2017-04-15 Gryf Tczew MKS Beniaminek 03 Starogard Gdański 17:00
11  2017-04-15 Orliki Stary Dzierzgoń Błękitni Stare Pole 17:00
11  2017-04-15 Sobieski Gniew Wierzyca Pelplin 17:00
12  2017-04-22 AP Malbork Sobieski Gniew 17:00
12  2017-04-22 Wierzyca Pelplin Pomezania Malbork 17:00
12  2017-04-22 Błękitni Stare Pole Gryf Tczew MKS 17:00
12  2017-04-22 Beniaminek 03 Starogard Gdański Centrum Pelplin 17:00
13  2017-04-29 Beniaminek 03 Starogard Gdański AP Malbork 17:00
13  2017-04-29 Centrum Pelplin Błękitni Stare Pole 17:00
13  2017-04-29 Orliki Stary Dzierzgoń Wierzyca Pelplin 17:00
13  2017-04-29 Pomezania Malbork Sobieski Gniew 17:00
14  2017-05-06 AP Malbork Pomezania Malbork 17:00
14  2017-05-06 Sobieski Gniew Orliki Stary Dzierzgoń 17:00
14  2017-05-06 Wierzyca Pelplin Gryf Tczew MKS 17:00
14  2017-05-06 Błękitni Stare Pole Beniaminek 03 Starogard Gdański 17:00
15  2017-05-13 Błękitni Stare Pole AP Malbork 17:00
15  2017-05-13 Centrum Pelplin Wierzyca Pelplin 17:00
15  2017-05-13 Gryf Tczew MKS Sobieski Gniew 17:00
15  2017-05-13 Orliki Stary Dzierzgoń Pomezania Malbork 17:00
16  2017-05-20 AP Malbork Orliki Stary Dzierzgoń 17:00
16  2017-05-20 Pomezania Malbork Gryf Tczew MKS 17:00
16  2017-05-20 Sobieski Gniew Centrum Pelplin 17:00
16  2017-05-20 Wierzyca Pelplin Beniaminek 03 Starogard Gdański 17:00
17  2017-05-27 Błękitni Stare Pole Wierzyca Pelplin 17:00
17  2017-05-27 Beniaminek 03 Starogard Gdański Sobieski Gniew 17:00
17  2017-05-27 Centrum Pelplin Pomezania Malbork 17:00
17  2017-05-27 Gryf Tczew MKS Orliki Stary Dzierzgoń 17:00
18  2017-06-03 AP Malbork Gryf Tczew MKS 17:00
18  2017-06-03 Orliki Stary Dzierzgoń Centrum Pelplin 17:00
18  2017-06-03 Pomezania Malbork Beniaminek 03 Starogard Gdański 17:00
18  2017-06-03 Sobieski Gniew Błękitni Stare Pole 17:00

Najbliższe spotkanie

Wda LipuszBłękitni Stare Pole
Wda Lipusz   Błękitni Stare Pole
2017-04-29, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Błękitni Stare PoleSzarża Krojanty
Błękitni Stare Pole 1:0 Szarża Krojanty
2017-04-22, 14:00:00
    relacja »

SPONSORZY BŁĘKITNYCH

KRZYSZTOF ORŁOWSKI

ALMET ŻUŁAWKA

BORYS FIRMA BUDOWLANA

"DUET" A.D. ZAWADA

SKLEP PROMIL

GOSPROL KRZYŻANOWO

GOSPODARSTWO WALA

MAREK IWANIUK

BARTŁOMIEJ PIECHNIK

ADAM I MICHAŁ MEYER

Losowa galeria

Turniej Junior E1
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 164, wczoraj: 181
ogółem: 871 533

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka