login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
Błękitni Stare Pole - strona oficjalna
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Informacje
Archiwum
Historia
Stadion
Galeria
5 liga
Kadra
Terminarz
Tabela
Statystyki drużyny
Statystyki ligowe
Wykres ligowy
Trampkarze (C1)
Kadra
Tabela
Terminarz
Orliki (E2)
Kadra
Tabela
Pomorska piłka
Zostań sponsorem!
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 1
Wda Lipusz
-
Beniaminek Starogard Gdański
Czarni Przemysław
-
Borowiak Czersk
Sławek Borzechowo
-
Błękitni Stare Pole
Pogoń Prabuty
-
Gwiazda Karsin
Orzeł Subkowy
-
Sparta Kleszczewo
Pomezania Malbork
-
Szarża Krojanty
Spójnia Sadlinki
-
Chojniczanka II Chojnice
Żuławy Nowy Dwór Gdański
-
Powiśle II Dzierzgoń
Wyniki
Mecze sparingowe
Facebook
Kadra
Kadra - statystyki dla spotkań ligowych
Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp.
Imię i nazwisko
Pozycja
Me.
Br.
As.
Z.M.
Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1.
Kacper Gajewski
0
0
0
0
0
0
0
0
2.
Konrad Jasiński
0
0
0
0
0
0
0
0
3.
Mateusz Justa
0
0
0
0
0
0
0
0
4.
Rafał Kowalski
0
0
0
0
0
0
0
0
5.
Mateusz Lewandowski
0
0
0
0
0
0
0
0
6.
Szymon Panasiuk
0
0
0
0
0
0
0
0
7.
Michał Patyk
0
0
0
0
0
0
0
0
8.
Kacper Pietruś
0
0
0
0
0
0
0
0
9.
Dominik Rojek
0
0
0
0
0
0
0
0
10.
Paweł Romanowski
0
0
0
0
0
0
0
0
11.
Mateusz Sadczuk
0
0
0
0
0
0
0
0
12.
Jakub Siarnowski
0
0
0
0
0
0
0
0
13.
Marcin Szałkowski
0
0
0
0
0
0
0
0
14.
Radek Szpura
0
0
0
0
0
0
0
0
15.
Jakub Szymański
0
0
0
0
0
0
0
0
16.
Kacper Zaborowski
0
0
0
0
0
0
0
0
17.
Jakub Sadczuk
0
0
0
0
0
0
0
0
18.
Miłosz Chudzik
0
0
0
0
0
0
0
0
19.
Kacper Zaborowski
0
0
0
0
0
0
0
0
20.
Jakub Sadczuk
0
0
0
0
0
0
0
0
Sztab szkoleniowy
Lp.
Imię i nazwisko
Funkcja
1.
Konrad Kotowski
Trener
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Reklama
Ostatnie spotkanie
Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.
Tabela ligowa
Klasa Okręgowa » Gdańsk II
1.
Chojniczanka II Chojnice
0
2.
Szarża Krojanty
0
3.
Pogoń Prabuty
0
4.
Sławek Borzechowo
0
5.
Spójnia Sadlinki
0
6.
Beniaminek Starogard Gdański
0
7.
Czarni Przemysław
0
8.
Błękitni Stare Pole
0
9.
Sparta Kleszczewo
0
10.
Wda Lipusz
0
11.
Powiśle II Dzierzgoń
0
12.
Gwiazda Karsin
0
13.
Borowiak Czersk
0
14.
Pomezania Malbork
0
15.
Żuławy Nowy Dwór Gdański
0
16.
Orzeł Subkowy
0
SPONSORZY BŁĘKITNYCH
Losowa galeria
Stadion
Ładowanie...
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
93
, wczoraj:
229
ogółem:
2 067 006
statystyki szczegółowe
Wyszukiwarka