Facebook

Aktualności

Błękitni Stare Pole - Orzeł Borkowo 6:1

• autor: donjuniorro, 2012-09-15 14:57

Po sromotnej porażce w ostatniej kolejce tym razem Błękitni na swoim boisku pokonali Orzeł Borkowo 6:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli: 2 Karlak Sebastian, Jędrzejewski Grzegorz, Kułakowski Dariusz, Jankowski Mateusz oraz Łudziński Rafał.

Skład: Mańkowski- Richert W. (70 Olejnik), Orłowski (80 Richert M.), Kułakowski, Jędrzejewski- Wielgat (46 Kurek), Trochowski, Rychlik, Jankowski, Maszkowski (55 Łudziński)- Karlak

Po ostatniej ligowej porażce naszym zawodnikom bardzo zależało na zmazaniu plamy ze Szprudowa. Plan ten został w 100% zrealizowany. W 15 minucie było już 1:0. Bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego zdobył wychowanek klubu Jędrzejewski. W 37 minucie było 2:0. Podanie Richerta na raty wykorzystał Jankowski. Po zmianie stron Błękit jeszcze odważniej ruszył na bramkę rywala. W 58 minucie dobre dośrodkowanie Jędrzejewskiego z rzutu rożnego wykorzystał Kułakowski. Kilka minut później było już 4:0 a swoją pierwszą bramkę w tym spotkaniu strzelił Karlak. W 74 minucie świetne uderzenie Łudzińskiego i mamy 5:0. W 80 minucie drugą bramkę dołożył Karlak a 5 minut później Orzeł zdobył swojego honorowego gola w tym spotkaniu.