Facebook

Aktualności

3 punkty zostają w Czerninie

• autor: donjuniorro, 2012-09-23 19:45

Po bardzo słabym spotkaniu Błękitni przegrali z Powiślem Czernin 2:1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Radosław Zielonka.

Skład: Mańkowski- Burda, Orłowski, Wiedeński, Olejnik- Kułakowski (Kurek), Rychlik, Trochowski (Gajor), Jędrzejewski (Richert), Maszkowski (Zielonka)- Jankowski

W pierwszej połowie meczu obydwie drużyny nie stworzyły sobie wielu sytuacji bramkowych. W 30 minucie po faulu Orłowskiego gospodarze mieli rzut wolny z około 40 metrów. Zawodnik z Powiśla uderzył na bramkę i zaskoczył tym zdezorientowanego Mańkowskiego i niestety mamy 1:0. Druga połowa to ataki Błękitnych, z których oprócz bramki Zielonki z 80 minuty nic nie wynikało, ponieważ albo niedokładne były ostatnie podania, albo niecelne strzały jak ten Jankowskiego praktycznie na pustą bramkę. Po strzeleniu bramki Błękitni dalej atakowali i nadziali się na kontrę ze strony Powiśla i na 3 minuty przed końcem stracili drugą bramkę oraz punkty, które po zwycięstwach ligowych rywali bardzo by im się przydały.