Facebook

Aktualności

Pierwsza przegrana w Starym Polu

• autor: donjuniorro, 2012-10-20 18:09

W meczu na szczycie Błękitni przegrali u siebie z faworytem rozgrywek Centrum Pelplin 1:2. Po pierwszej połowie gospodarze wygrywali 1:0 po bramce Sebastiana Karlaka

Skład: Mańkowski- Olejnik, Wiedeński, Orłowski, Burda (Richert W)- Maszkowski (Łudziński), Trochowski, Rychlik (Kurek), Karlak, Jankowski (Kułakowski)- Zielonka

Mecz świetnie rozpoczął się dla Błękitnych. Już w 4 minucie spotkania po dobrej akcji całego zespołu Zielonka wystawił piłkę do pustej bramki Karlakowi i ten dopełnił formalności. Od tej pory gospodarze rozgrywali naprawdę niezłe spotkanie. Jeszcze przed przerwą w dobrej sytuacji znalazł się Trochowski lecz niepotrzebnie zagrywał piłkę do Zielonki i sędzia odgwizdał spalonego. Druga połowa niestety należała już do Centrum. Dwie bramki stracone przez gospodarzy w ciągu 20 minut i mecz zaczęli kontrolować goście z Pelplina. Doskonałą sytuację w 82 minucie miał Zielonka. Nasz trener znalazł się sam na sam z bramkarzem lecz trafił prosto w niego. KIlka minut poźniej wyrównać mógł Karlak lecz minimalnie był spóźniony do piłki zagranej przez Łudzińskiego.

Mecz walki, mecz dwóch drużyn, które stawiają na atak. Niestety spotkanie przegrane przez Błękitnych. Trzeba przyjąć porażkę po męsku i za tydzień podjąć walkę o pełną pulę w Lasowicach.