Błękitni bez trenera!

• autor: donjuniorro, 2012-11-16 11:49

Radosław Zielonka nie jest już trenerem Błekitnych Stare Pole! Jak poinformował zarząd klubu były już trener zrezygnował z prowadzenia klubu ze względów osobistych, jednocześnie zostaje w klubie jako zawodnik. Wiecej w rozwinięciu

28-letni Radosław Zielonka trenerem Błekitnych był przez prawie 2 lata. Objął zespól w trakcie przerwy zimowej sezonu 2010/2012, kiedy to zespół znajdował się w beznadziejnej sytacji w 5 lidze. Na swoim koncie po zakończeniu rundy jesiennej miał tylko 5 punkty. Pomimo lepszej postawy zespołu w rundzie wiosennej nie udało się utrzymać okręgówki w Starym Polu. Sezon 2011/2012 zaczęliśmy juz w A-klasie i przez cały sezon Błękitni walczyli o awans, jednak ten cel się nie udał a do upragnionej 5 ligi brakowało nam 5 punktów.

Wychowanek naszego klubu zdobywał już bramki dla: Pomezanii Malbork, Olimpii Sztum, Concordii Elblag, Powiśla Dzierzgoń i Barkasu Tolkmicko. Teraz życzmy Radkowi przede wszystkim zdrowia, bo jak ono będzie to na pewno swoimi golami wprowadzi już jako zawodnik Błekitnych do okręgówki.

Statystyki Zielonki jako trenera Błękitnych:

5 liga - 13 meczów (4 zwycięstwa, 3 remisy, 6 porażek)

A klasa - 35 meczów (20 zwycięstw, 6 remisów, 9 porażek)

Firmowe zagranie Radka, tym razem w barwach Concordii Elblag w III lidze

autor: ~TTT 2012-11-16 18:16:25

avatar A czemu zrezygnował z trenowania? i zostaje tylko jako zawodnik? to skoro bedzie trenował jako zawodnik to czemu nie chce być trenerem?

autor: ~coleman 2012-11-18 11:19:07

avatar szkoda ze odszedl. Mógł zostać

autor: ~, 2012-11-18 11:57:20

avatar zostaje grać, to najważniejsze

autor: ~AA 2012-11-18 22:01:24

avatar Słabe umiejętności trenerskie,nie zawsze dobry zawodnik jest dobrym trenerem.Treningów nie widziałem ale słyszałem od samych zawodników i to tych starych.Musi przyjść trener nie kolega i zrobić porządek,skończy się kolesiostwo i może kilku podziękuje za kopanie piłki.w tym klubie.Skończą się "rządy Czarków i innych zawodników.Tylko trener będzie decydował o wszystkim z Prezesem i kierownikiem.Dobrze,że macie tego Józia to wszystko działa jak należy.Trzymajcie go w klubie jak najdłużej.Powodzenia w walce o piątą ligę.

autor: ~TTT 2012-11-19 10:14:15

avatar Jeżeli Radek miałby takie słabe umiejętności trenerskie to nasi Błękitni nie byli by w takiej dobrej formie i sytuacji w tabeli którym jest moim zdaniem trzecie miejsce i z taka małą stratą do miejsca dającego awans do upragnionej okręgówki tam gdzie jest nasze miejsce. Oby nowy trener utrzymał dobrą dyspozycje naszych zawodników i wywalczył awans upragniony ale moim zdaniem ciężko będzie wyszukać jakiegoś trenera który będzie chciał prowadzić nasz klub i który będzie w stanie dać nam to czego oczekujemy wszyscy kibice.

autor: ~anonim 2012-11-19 10:41:23

avatar ahahaha a jakie to są niby te wymagania?? jest dużo trenerów, którzy spokojnie moglby prowadzić błekitnych, żaden wyczyn w sumie

autor: ~anonim 2012-11-19 17:56:14

avatar zatrudnijcie Grzegorza Pawłuszka to odrazu awansujecie z 1 miejsca pozdrawiam

autor: ~kibic 2012-11-19 18:42:26

avatar Bartek Wiśniewski powininen spróbować sił jako 'grający' trener ;)

autor: ~blue 2012-11-19 20:56:09

avatar Radek trenował jak najlepiej potrafił i jak widać przełożyło się to na wyniki. Choć fakt faktem były ustalone zasady, według których nie zawsze postępował co mogło być krzywdzące dla niektórych zawodników. Bardzo fajnie, że zostaje jako zawodnik, ale wydaje mi się, że nie ma się co za długo cieszyć, bo jeśli dostanie propozycję z innego klubu to pewnie odejdzie. Ale liczymy, że wtedy reszta chłopaków się postara w walce o awans.

autor: ~TTT 2012-11-19 21:41:54

avatar Spokojnie Radek jeżeli odejdzie to mamy przecież innych zawodników dobrych...Jankoś da rade go zastąpić

autor: ~ANO 2012-11-19 21:46:18

avatar A,że nie zawsze potrafił to już inna sprawa. Po prostu ta liga jest słaba i każdy może z każdym wygrać lub przegrać jak to w amatorskiej piłce bywa.Trenerów jest kilku tylko pytanie czy będą chcieli do Starego Pola dojeżdżać i za ile? bo to też bardzo ważne.Może w końcu młodzież będzie grała a nie dziadki i kumple.Chyba,że się obrażą i nie będą przychodzili.Błękit w piątej lidze!!!

autor: ~... 2012-11-19 21:50:22

avatar w takiej druzynie w pierwszym skladzie sa potrzebni i mlodzi i ci starsi..i tak teraz bylo i mlodzi i starsi..i wygladalo to dobrze moim zdaniem i awans jest blisko jak utrzymaja forme

autor: ~mini_martini 2012-11-20 18:06:09

avatar Dokładnie. W razie czego Jankoś będzie godnym następcą. Strzelec wyborowy ;)

PP: Morze Stegna - Błękitni