Facebook

Aktualności

Zwycięska inauguracja!

• autor: donjuniorro, 2013-04-14 18:26

Na sztucznym boisku w Malborku zawodnicy Błękitnych pokonali Spójnię Sadlinki 5:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: 2 Radosław Zielonka, Jakub Wiedeński, Mateusz Jankowski oraz Marek Buć

Dawid Gągerowski - Wojciech Richert, Jakub Wiedeński, Bartosz Wiśniewski - Maciej Rychlik (65' Dariusz Kułakowski), Przemysław Kurek, Mateusz Maszkowski (50' Mateusz Jankowski), Grzegorz Jędrzejewski (52' Marek Buć), Sebastian Karlak - Radosław Zielonka, Patryk Richert (50' Mateusz Feretycki)

W rezerwie: Rafał Łudziński, Marek Richert, Tadeusz Klein

Początek spotkania to bardzo chaotyczna gra naszego zespołu. Dużo niecelnych zagrań oraz strat. W pierwszych 30 minutach zespół z Sadlinek miał kilka groźnych sytuacji lecz dobrze w bramce interweniował debiutujący w naszym zespole Gągerowski. W 32 minucie wychodzimy na prowadzenie, rzut wolny na bramkę zamienił Wiedeński. Do przerwy kontrolujemy grę. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Jędrzejewski nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z bramkarzem i.. tracimy bramkę. Kontrę zawodnik Spójni wykończył świetnym strzałem z 25 metrów. Był to poważny sygnał ostrzegawczy dla naszego zespołu. Trener Fiłonowicz przeprowadza zmiany, które okazują się strzałem w "10". Od tego momentu przeprowadzamy szybkie i co najważniejsze skuteczne akcje. W 55 minucie dośrodkowanie Karlaka na bramkę zamienia Zielonka. Dwie minuty później na 3:1 podwyższa Jankowski, a w 70 minucie drugą swoją bramkę zdobywa Zielonka. Z naszego zespołu zeszło ciśnienie i gra wyglądała już co najmniej dobrze. W 90 minucie po indywidualnej akcji bramkę zdobywa kolejny debiutant Buć.