Najbliższa kolejka 1 | ||||||||||||||||||||||||
|
Mecze sparingowe |
Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Malbork Pomorskiego Związku Piłki Nożnej na posiedzeniu dn. 29.05.2013 r. podjęła następujące decyzje:
Komisja ds. Rozgrywek w związku z pismem Zarządu klubu Zieloni Marzęcino wycofuje z rozgrywek Kl. A-IV oraz MKO JC1-III drużynę Zieloni Marzęcino. Dotychczasowe wyniku uzyskane przez drużynyn pozostają bez zmian, natomiast przyszłe mecze zostaną zweryfikowane jako walkowery oraz w ich miejsce wystąpi pauza.
Walkowery:
Kl A-IV - 148 Zieloni Marzęcino - Błękitni Stare Pole - zawody zostały zweryfikowane jako VO 0:3 na korzyść drużyny Błękitni Stare Pole z tytułu RRS &16 pkt. 5b
Całość komunikatu w rozszerzeniu.
Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Malbork Pomorskiego Związku Piłki nożnej na posiedzeniu dn. 29.05.2013 r. podjęła następujące decyzje:
Zmiana terminów spotkań:
MKO JA-II - 49 Pogoń Prabuty - Wierzyca Pelplin - 09.06.2013 (niedziela) godz. 12:00
MKO JB-III - 72 Orzeł Subkowy - Olimpia Sztum - 05.06.2013 (środa) godz. 17:00
MKO JB-III - 68 Balaton Klasztorek - Rodło Trzciano - 15.06.2013 (sobota) godz. 12:00
MKO JB-IV - 126 Pogoń Smętowo - Radunia Stężyca - 12.06.2013 (środa) godz. 17:30
MKO JB-IV - 124 Mewa Gniew - Victoria Kaliska - 01.06.2013 (sobota) godz. 12:30 boisko Szprudowo
MKO JB-IV - 68 Centrum Pelplin - Wda Lipusz - 04.06.2013 (wtorek) godz. 18:00
MKO JC1-III - 163 Rodło Kwidzyn - Powiśle Pawlice-Rakowiec - 03.06.2013 (poniedziałek) godz. 18:00 boisko Rakowiec
MKO JC1-III - 98 Pogoń Prabuty - Powiśle Pawlice-Rakowiec - 22.06.2013 (sobota) godz. 11:00
MKO JD1-III - 49 Czerni Przemysław - Pomezania Malbork - 09.06.2013 (niedziela) godz. 16:00
Walkowery:
Kl A-IV - 148 Zieloni Marzęcino - Błękitni Stare Pole - zawody zostały zweryfikowane jako VO 0:3 na korzyść drużyny Błękitni Stare Pole z tytułu RRS &16 pkt. 5b
MKO JA-II - 84 Powiśle Dzierzgoń - Wietcisa Skarszewy - wynik z boiska 2:0 zawody zostały zweryfikowane jako VO 0:3 na korzyść drużyny Wietcisa Skarszewy z tytułu RRJ &15 pkt. 5g
MKO JB-IV - 120 Centrum Pelplin - Kaszubia Kościerzyna - wynik z boiska 1:7 zawody zostały zweryfikowane jako VO 3:0 na korzyść drużyny Centrum Pelplin z tytułu RRJ &15 pkt. 5g
MKO JC1-III - 152 Zieloni Marzęcino - Drewnica Czarni Przemysław - zawody zostały zweryfikowane jako VO 0:3 na korzyść drużyny Drewnica Czarni Przemysław z tytułu RRJ &15 pkt. 5b
MKO JC1-III - 154 Beniaminek 03 Starogard Gdański - Błyskawica Postolin - zawody zostały zweryfikowane jako VO 3:0 na korzyść drużyny Beniaminek 03 Starogard Gdański z tytułu RRJ &15 pkt. 5b
MKO JC2-III - 120 Chojniczanka Chojnice - Grom Nowy Staw - zawody zostały zweryfikowane jako VO 3:0 na korzyść drużyny Chojniczanka Chojnice z tytułu RRJ &15 pkt. 5b
Komisja ds. Rozgrywek w związku z pismem Zarządu klubu Zieloni Marzęcino wycofuje z rozgrywek Kl. A-IV oraz MKO JC1-III drużynę Zieloni Marzęcino. Dotychczasowe wyniku uzyskane przez drużynyn pozostają bez zmian, natomiast przyszłe mecze zostaną zweryfikowane jako walkowery oraz w ich miejsce wystąpi pauza.
Przewodniczący Komisji ds. Rozgrywek Podokręgu Malbork
Marek Gałczyński
Klasa Okręgowa » Gdańsk II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 275, wczoraj: 2642
ogółem: 2 071 588
statystyki szczegółowe