Awans jeszcze nie teraz..

• autor: donjuniorro, 2013-06-08 22:11

Niestety nie udało się zdobyć punktów w dzisiejszym spotkaniu w Pinczynie. Po bramce zdobytej w 75 minucie gospodarze pokonali Błękitnych 1:0

Gągerowski Dawid - Olejnik Łukasz, Wiedeński Jakub, Orłowski Krzysztof, Wiśniewski Bartosz - Jędrzejewski Grzegorz (46' Rychlik Maciej), Kułakowski Dariusz, Karlak Sebastian (74' Jasnoch Paweł), Buć Marek - Richert Patryk (74' Richert Wojciech), Feretycki Mateusz (60' Jankowski Mateusz)

W rezerwie: Klein Tadeusz, Richert Marek

autor: ~anonim 2013-06-09 06:52:34

avatar Czyli juz po V LIDZE

autor: ~anonim2 2013-06-09 11:02:52

avatar dlaczego?jeszcze są dwa mecze w których wstarczy zdobyć punkt

autor: ~Piotr Żyła 2013-06-09 11:42:00

avatar Jeżeli z Pogonią Smętowo nie zdobędziemy tego jednego punktu to Powiśle nas rozjedzie coś mi się wydaje...ale na swoim boisku będzie wygrana :)

autor: ~;] 2013-06-09 13:05:21

avatar Ostatnie wyniki nie napawają opymizmem, trenerze! z taką grą my nie mamy czego szukać w V lidzę bo na A-klasę mamy dobrą drużynę, liga okręgowa to już troszeczkę inna bajka, z taką grą spadniemy po sezonie. Równie dobrze Radek zrobiłby awans do V-ligi gdyby był trenerem(wydaje mi się że za Radka lepiej to wyglądało tzn. gra) nie ma sie co oszukiwać ledwo co z Marezą,Szprudowo 0:2 , przyszyły V-ligowiec Centrum pokazał nam że w V lidze bedzie sie grało zupełnie inaczej,ledwo co z lasowicami a teraz porażka z Pinczynem. Wniosek ? co z tego że zrobimy awans na siłe , jak z taka grą spadniemy. Taka prawda i nie ma sie tłumaczyć bo większość osób widzi i zawodnicy też to odczuwają (zapewne) że ostatnie meze to więcej szczęścia niż zasłużonej wygranej. :)

autor: ~anonim 2013-06-10 17:45:10

avatar Super kulturalna ekipa ;) Dzieki za mecz i powodzenia w V lidze! Zyczy KS Meteor

autor: ~sympatyk piłki nożnej 2013-06-14 00:08:09

avatar To prawda, że Tomasz Mazurek i Marcin Rychlik od nowego sezonu w Blękicie będą? W Malborku mówi się, że tak

KP Starogard - Błękitni