Facebook

Aktualności

Porażka z Powiślem..

• autor: donjuniorro, 2013-06-23 09:17

W ostatnim meczu sezonu 2012/2013 Błękitni przegrali z Powiślem Stary Targ 2:3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Radosław Zielonka oraz Sebastian Karlak.

Gągerowski Dawid - Olejnik Łukasz, Wiedeński Jakub, Wiśniewski Bartosz - Rychlik Maciej, Kułakowski Dariusz, Richert Wojciech (30' cz.), Buć Marek (80' Richert Marek), Richert Patryk (46' Jasnoch Paweł) - Zielonka Radosław (60' Burda Łukasz), Karlak Sebastian

Od 30 minuty Błękitni występowali w 10 ponieważ dwie żółte kartki a w konsekwencji czerwoną otrzymał Wojciech Richert. Wynik niekorzystny, ale obydwa zespoły stworzyły dobre widowisko i mecz na pewno mógł się podobać licznie zgromadzonej publiczności. W ostatnich minutach spotkania do remisu mógł doprowadzić Maciej Rychlik lecz nie wykorzystał rzutu karnego i 3 punkty zostały w Starym Targu. Zawodnikom Powiśla życzymy w następnym sezonie awansu do 5 ligi a my przygotowujemy się do następnego sezonu w lidze okręgowej.