Facebook

Aktualności

Żuławy NDG - Błękitni 3:2 (1:2)

• autor: donjuniorro, 2013-07-13 20:50

W pierwszym sparingowym meczu zawodnicy Błękitnych przegrali z beniaminkiem IV ligi Żuławami Nowy Dwór Gdański 3:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Paweł Jasnoch oraz Marek Buć

I połowa: Tadeusz Klein - Bartosz Wiśniewski, Krystian Tryba, Krzysztof Orłowski, zawodnik testowany - Mateusz Jankowski, Maciej Rychlik, Paweł Jasnoch, Przemysław Kurek, Marek Buć - Kamil Wróblewski

II połowa: Dawid Gągerowski - Maciej Rychlik,  Krystian Tryba, Jakub Wiedeński, Paweł Wielgat - Michał Klawikowski,  Marcin Trochowski,  Marek Buć,  Grzegorz Jędrzejewski,  Mateusz Feretycki - zawodnik testowany

Pierwszy mecz pod wodzą Przemysława Marusy odbywał się w trudnych warunkach, ponieważ na boisku stały duże kałuże. Wynik w tym spotkaniu nie był najważniejszy, lecz zaliczenie jednostki treningowej oraz poznanie zespołu przez nowego trenera. Pierwsza połowa zakończyła się naszym prowadzeniem 2:1 a ozdobą tego meczu była bramka z rzutu wolnego Pawła Jasnocha. W drugiej połowie znacznie lepiej grali gospodarze i zwyciężyli 3:2. Na pochwałę po tym meczu w szczególności zasługuje nowy nabytek Błękitnych Krystian Tryba,  który był najlepszym graczem meczu.