Facebook

Aktualności

Derby na remis

• autor: donjuniorro, 2013-08-15 18:11

Remisem 1:1 zakończyły się derby powiatu malborskiego pomiędzy Gromem Nowy Staw a Błękitnymi. Bramkę dla naszego zespołu zdobył w 88 minucie Kamil Wróblewski

Klein Tadeusz - Burda Łukasz (60' Olejnik Łukasz), Orłowski Krzysztof (80' Wiśniewski Bartosz), Wiedeński Jakub, Mańkowski Robert - Jasnoch Paweł (65' Jędrzejewski Grzegorz), Rychlik Marcin, Kurek Przemysław (70' Richert Patryk), Jankowski Mateusz - Trochowski Marcin, Wróblewski Kamil

Początek meczu zdecydowanie należał do gospodarzy, zawodnicy Gromu od początku ruszyli do ataków a nam gra się kompletnie nie kleiła. Duża nerwowość, złe podania, błedy w kryciu. To wszystko zadecydowało, że w 25 minucie tracimy bramkę, której autorem jest Tomasz Grabowski. Do przerwy jeszcze kilka groźnych akcji gospodarzy ale świetnie bronił Tadeusz Klein. Drugie 45 minut to inny zespół Błękitnych. Walka, dokładna gra i coraz śmielsze akcje pod bramką przeciwnika. W 67 minucie z 10 metrów w bramkarza trafia Przemek Kurek. Na 2 minuty do końca jest wyrównanie. Dośrodkowanie Mateusza Jankowskiego (wychowanka Gromu) na bramkę zamienia Kamil Wróblewski. Już w doliczonym czasie gry bohaterem Starego Pola mógł zostać wspomniany Jankowski, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem.