Kompromitacja w Prabutach

• autor: donjuniorro, 2014-06-07 21:32

Błękitni Stare Pole przegrali różnicą czterech bramek z ostatnią drużyną w tabeli V ligi. Pogoń Prabuty strzeliła staropolanom na własnym boisku pięć goli, tracąc tylko jednego.

Błękitni Stare Pole  grali w  składzie: Klein - Wiedeński, Lepczak, Tryba, Marcin Rychlik, Karlak, Bykowski, Buć (70 Wiedeński), Kurek, Orłowski (55 P. Richert), Oller (Maciej Rychlik).

Już po pierwszej połowie Błękitni Stare Pole  dość niespodziewanie przegrywali w Prabutach 1:2. Jedyną  bramkę  dla staropolan zdobył przy stanie 0:1 Sebastian Karlak. Po zmianie stron było jeszcze gorzej. Podopieczni trenera Przemysława Marusy nie zdobyli kolejnego gola, za to gospodarze pokonali stojącego w bramce Tadeusza Kleina jeszcze trzykrotnie.

- Wynik jest tragiczny. Niby gra naszego zespołu wyglądała dobrze, ładnie, ale gospodarze wyprowadzali kontry i zdobywali bramki - mówi Józef Osnowski, kierownik Błękitnych Stare Pole

Na dwie kolejki przed zakończeniem  sezonu  Błękitni zajmują 7 miejsce w 16-zespołowej tabeli i mają na koncie 38 punktów. Teoretycznie, nad strefą spadkową mają 4 pkt. przewagi. W następnej kolejce (15 czerwca) Błękitni zagrają na wyjeździe z Orłem Subkowy (6 miejsce, 45 pkt.).

autor: ~bks 2014-06-08 12:49:59

avatar Normalka n a wyjazdach