Facebook

Aktualności

Pierwsza wyjazdowa wygrana

• autor: donjuniorro, 2014-09-09 08:50

Błękitni Stare Pole pokonali 2:0 Spójnię Sadlinki w 5 kolejce V ligi. Obie bramki padły w pierwszej połowie spotkania.

Błękitni Stare Pole  grali w składzie: Malewski - Wiedeński, Orłowski, Kielar, Buć (46 Zawadziński), Kurek,  Włodarczyk, Marszałek (85 Chrostowski), W. Richert, Jakimowicz, Zalewski.

Pierwsza bramka padła w 10 minucie meczu po trafieniu Mateusza Włodarczyka. Wynik podwyższył w 35 minucie Marek Buć.

- Mogliśmy w tym meczu wygrać wyżej, bo praktycznie nie schodziliśmy z połowy gospodarzy - opowiada Józef Osnowski kierownik Błękitnych Stare Pole. - Zwykle nasza drużyna gra gorzej w drugiej połowie, ale tym razem spokojnie utrzymaliśmy wynik. Cieszymy się ze zwycięstwa i kolejnych 3 punktów.

W następnej kolejce Błękitni podejmą na własnym boisku Gryfa 2009 Tczew. Początek spotkania w sobotę (13 września) o godz. 16.