Facebook

Aktualności

A miało być tak pięknie..

• autor: donjuniorro, 2015-04-01 19:46

W pierwszym w tej rundzie meczu w Starym Polu gospodarze przegrali z Czarnymi Przemysław 1:3. Debiutancką bramkę w ligowych rozgrywkach w barwach Błękitnych zdobył Michał Tomczyk. Od 30 minuty graliśmy w "10" po czerwonej kartce dla Macieja Rychlika za uderzenie rywala.

Malewski - Rychlik, Orłowski, Kotowski, Karlak (63' Tomczyk) - Buć, Wiercioch, Lepczak, Gortatowski, Tymiński (56' Marszałek) - Zielonka (89' Zawadziński)

W rezerwie: Klein, Jasnoch, Richert Wojciech, Kielar

Trener Tomasz Wiercioch: Mecz z Czarnymi Przemysław przegraliśmy na własne życzenie. Mieliśmy bardzo dużo doskonałych sytuacji, ale nie potrafiliśmy zdobyć bramki. Później nieodpowiedzialne zachowanie Maćka i od około 30 minuty graliśmy jednego zawodnika mniej. Mimo osłabienia dalej staraliśmy się atakować i stwarzalismy sytuacje bramkowe. Przeciwnik oddał strzał życia zza połowy boiska i zdobył pierwsza bramkę. Później dwa indywidualne błędy, najpierw Piotrka Marszałka i Kacpra Malewskiego i było po meczu. Na pocieszenie debiutancka bramka Michała Tomczyka. Tabela wyraźnie podzieliła się na pół. Praktycznie nie mieliśmy treningów na trawie, ale od tego tygodnia wchodzimy na boisko i będziemy pracowali głównie nad skutecznością.