3 punkty!!!

• autor: donjuniorro, 2015-04-18 20:46

Drugie zwycięstwo w tej rundzie zanotowali podopieczni Tomasza Wierciocha. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: 3 Michał Tomczyk oraz Krystian Kielar. Jedną z dwóch bramek dla Sadlinek zdobył były zawodnik Błękitnych Michał Krawczyk.

Klein - Kurek, Kotowski, Lepczak, Karlak - Tymiński, Gortatowski (34' Zawadziński), Wiercioch, Richert Patryk (51' Marszałek) - Zielonka (69' Jasnoch), Tomczyk (90' Kielar)

W rezerwie: Malewski, Richert Wojciech

Trener Tomasz Wiercioch: Zdobyliśmy bardzo ważne 3 punkty! Mecz dobrze się dla nas rozpoczął. Szybko zdobyliśmy bramkę, jednak to drużyna gości lepiej grała piłka w pierwszej połowie. Dużo zamieszania powodowały ich stałe fragment gry a szczególnie rzuty z autu. Po jednym z nich i po faulu straciliśmy bramkę z rzutu karnego. W drugiej połowie graliśmy juz bardzo ofensywnie. Mieliśmy dużo sytuacji,które powinniśmy zamienić na gole. To nasza najwieksza bolączką. Nie potrafimy wykorzystać 100% okazji i musimy więcej nad tym pracować na treningach. Na pewno ciszy forma strzelecka Michała Tomczyk. Razem z całą drużyną zwycięstwo chciałbym zadedykować kontuzjowanemu Markowi Buciowi.

JC2: Olimpico Malbork- Błękitni Stare Pole