Facebook

Aktualności

Pechowa 92 minuta...

• autor: donjuniorro, 2015-11-07 12:26

Ostatnia minuta meczu przesądziła o wyniku 2:2 w meczu derbowym pomiędzy Błękitnymi a Pomezanią Malbork. Niestety tą ostatnią bramkę zdobyła w 92 minucie Pomezania Malbork. Błękitni zagrali naprawdę dobre spotkanie i żal 3 punktów, ale otwarcie trzeba przyznać, że z przebiegu gry remis jest jak najbardziej zasłużony. W rozwinięciu zapis relacji live z meczu.

zdjęcia z meczu:

Błękitni: Treder - Karlak, Orłowski, Kotowski, Rychlik - Mańkowski, Tryba, Rogowski (64' Kurek), Tomczyk - Bykowski  Wróblewski

W rezerwie: Klein, Kurek, Łastowski, Jankowski Szetin, Jasnoch

Pomezania: Sosna - Owsianik, Jeleń, Jabłoński, Wilk - Rychlik (36' Gdela), Daukszys, Ziemak, Dryjas, Sobieraj - Konwa (57' Jurczyk)

W rezerwie: Rybarczyk, Gdela, Jurczyk, Kielar, Truszczyński, Marszałek, Cicherski

0' Pierwszy gwizdek sędziego!

3' Po strzale głową Konwy kapitalna interwencja Tredera

8' Żółta kartka dla zawodnika Pomezanii Marcina Rychlika

10' Posiadanie piłki na korzyść gości, ale nic z tego nie wynika

14' Trzeci rzut rożny dla Pomezanii

15' Groźny strzał Wilka

18' Dobra akcja Błękitnych zakończona niecelnym dośrodkowaniem Mańkowskiego

20' Po stracie Mańkowskiego szybka kontra gości zakończona złym podaniem Ziemaka

24' Po wybiciu Karlaka mamy już piąty rzut rożny dla Pomezanii

29' Strzał Daukszysa broni Treder

31' Dobre zachowanie w obronie Maćka Rychlika, który zatrzymał Dryjasa

36' Pierwsza zmiana w drużynie gości - schodzi Rychlik, wchodzi Gdela

37' Już w swoim pierwszym kontakcie z piłką Gdela mógł zdobyć bramkę, ale ponownie dobrze Treder

38' Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy

40' Bramka dla Pomezanii! Na strzał z około 25 metrów zdecydował się Daukszys i po rękach Tredera piłka wpada do bramki

45' Koniec pierwszej połowy.

46' Zaczynamy drugą połowę. Oba zespoły bez zmian.

50' Od początku w dużym natarciu goście

51' 1:1!!!!!! Po błędzie obrońców Pomezanii bramkę zdobywa Michał Tomczyk!!!!

57' Druga zmiana dla Pomezanii - schodzi Konwa, wchodzi Jurczyk

60' Po zdobyciu bramki gra Błękitu zdecydowanie lepsza!

62' 2:1!!!!!! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Tomczyka bramkę zdobywa Kamil Wróblewski!!!!!

64' Pierwsze zmiana trenera Tomasza Mazurka - schodzi Rogowski, wchodzi Kurek

69' Znakomita obrona Tredera po strzale z bliska Ziemaka

76' Błękitni zepchnięci do defensywy

79' Po rzucie rożnym gorąco pod bramką Błękitu

80' Potężny strzał Ziemaka w poprzeczkę

82' Druga zmiana w Błękitnych - schodzi Bykowski wchodzi debiutujący w seniorach 16-letni Marek Szetin.

83' Zmiana w Pomezanii - schodzi Dryjas, wchodzi Marszałek

89' Zmiana w Błękitnych - schodzi Wróblewski, wchodzi Jankowski

90' Sędzia dolicza 4 minuty

92' 2:2, po dośrodkowanku z rzutu rożnego Jabłoński strzela wyrównującą bramkę

94' Ostatni gwizdek sędziego. 2:2