Facebook

Aktualności

Gra kontrolna przeciwko TP Nogat Malbork

• autor: k.lakier, 2017-02-19 14:08

W sobotę 18 lutego, w Malborku na boisku ze sztuczną nawierzchnią zespół Błękitnych pokonuje TP Nogat Malbork 5:2 (2:2).

Byliśmy świadkami zupełnie innych dwóch połów w wykonaniu Błękitnych. Pierwszą częścią spotkania rządził chaos, niedokładność, błędy indywidualne czy braki komunikacji między zawodnikami o czym świadczyć może fakt, iż w pewnej chwili Błękitni przegrywali z B-klasowym rywalem 1:2, lecz udało im się wyrównać jeszcze przed przerwą.
W przerwie nastąpiła zmiana taktyki i roszady w składzie co zaowocowało bramką już w pierwszej akcji po rozpoczęciu spotkania w drugiej połowie. Mecz do końca kontrolowała już ekipa ze Starego Pola, która grała dojrzalej i rozważniej niż w pierwszej części meczu, a wynik mógłby być okazalszy gdyby zawodnikom nie brakowało momentami zimnej krwi.
Widać jednak było, że zespół Błękitnych wciąż daleki jest od optymalnej formy.

Błękitni wystąpili w składzie: D. Treder - K. Tryba, K. Orłowski, K. Kotowski - M. Kończyński, P. Kurek. Marcin Rychlik, Maciej Rychlik, M. Jankowski - R. Zielonka, R. Pinkus;
Po przerwie zagrali również: K. Jeż, M. Richert, M. Podwojewski, P. Zalewski,
Bramki zdobywali: Radosław Pinkus, Radosław Zielonka, Mateusz Jankowski x3