Porażka w Chojnicach

• autor: k.lakier, 2017-04-04 11:13

W niedzielnym spotkaniu V-tej ligi zespół rezerw pierwszoligowej Chojniczanki Chojnice pokonał drużynę Błękitnych Stare Pole 4:1 (1:0).

Obficie wzmocniona zawodnikami mającymi za sobą występy chociażby na Ekstraklasowych boiskach (Paweł Zawistowski, Rafał Grzelak, Maciej Gostomski, Michał Przybyła i Patryk Mikita) drużyna z Chojnic pokonała gości ze Starego Pola. Umiejętności piłkarzom z Chojnic odmówić nie można więc tego dnia ambitny i waleczny zespół Błękitnych, osłabiony dodatkowo brakami podstawowych zawodników (pauzujący za kartki Radosław Zielonka, kontuzjowany Maciej Rychlik, narzekający na uraz Radosław Pinkus który tego dnia pojechał awaryjnie, czy z przyczyn zawodowych nieobecni Maciej Rogowski i Konrad Kotowski) musiał pogodzić się z porażką.
Na uwagę zasługuje kolejny obiecujący występ Dawida Wróblewski, który zwieńczony został honorowym trafieniem dla zespołu Błękitnych.

Błękitni Stare Pole wystąpili w składzie: Damian Treder - Paweł Majka, Krystian Tryba, Krzysztof Orłowski, Mateusz Kończyński - Marcin Rychlik, Przemysław Kurek - Michał Tomczyk, Patryk Zalewski, Dawid Wróblewski (77' Maciej Kułakowski) - Kamil Jeż (67' Marcin Podwojewski)
W odwodzie pozostali: Marcin Pajor i Radosław Pinkus.

Błękitni- Orzeł Borkowo